Hakkımızda | ihealth.com.tr Hakkımızda

- HAKKIMIZDA -


iHealth, sağlıklı ve kaliteli bir yaşamı desteklemek amacıyla 2011 yılında, “Sağlığınıza değer verir…” ilkesi ile kuruldu. Yola çıktığımız ilk günden bugüne çalışma arkadaşlarımıza, paydaşlarımıza ve müşterilerimize karşı üstün iş ahlakı, dürüst ve etik çalışma ilkelerini prensip edindik.Kuruluşumuzdan bugüne ürün portföyümüzü sürekli yenileyerek ve bulunduğumuz alanlarda pazar payımızı büyüterek “yenilikçi olmak” ilkesinden almış olduğumuz güçle, Sambucol® ‘’kara mürver’’ denince ilk akla gelen marka oldu. Merkezinde insan sağlığına destek olmanın bilinç ve sorumluluğu olan şirket politikamız ile her zaman daha iyi bir yaşama fayda sağlayacak ürünlerle tüketicileri buluşturmayı hedef olarak belirliyor; ürün portföyümüzü de bu doğrultuda genişleterek kendi alanında yenilikçi, güvenilir ve kendinden tercih edilen öncü ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyoruz. Çünkü insan sağlığına değer vermek, yaşama değer vermektir…

2011’den beri sağlıkta güvenin adı. Güven,kalite ve yenilik iHealth’tir

Motivasyonumuzu insandan ve hayattan alıyoruz. İnsanların sağlıklı bir yaşam sürmesi için OTC pazarına dünya da en ok tercih edilen, geçmişi olan güvenilir ürünleri sunuyoruz.

iHealth güvencesiyle 2012 yılında Türkiye OTC pazarına giriş yapan Sambucol, eczane raflarında yerini almaya başladığı ilk günden bugüne çok sevilmiş ve yoğun bir ilgiyle karşılaşmıştır. Markaya duyulan bu güven ve aidiyet duygusu, Sambucol’e 2022 yılında dünyanın en prestijli ödülü olan Superbrands ödülünü kazandırmıştır. Dünyanın 50’den fazlasında güvenle kullanılan Sambucol, her yaşa ve kullanıma uygun olan 8 farklı formuyla onu tercih eden tüketicilere her mevsim, her dönem destek oluyor. iHealth olarak 2023 yılın da Türkiye’yi; tarihi 1930 yılına dayanan İngiltere’nin 1 numaralı çocuk vitamini markası olan Haliborange ile tanıştırdık.

2011 Yılından itibaren faaliyet gösteren ihealth sağlık ürünleri şirketi sadece ticari olarak çalışmalarını devam eden bir firma değildir. Dönemsel olarak Türkiye’nin dört bir yanından başvuru yapan Ezacılık fakültesi öğrencileriyle iHealth Gelişim Akademisi ile buluşturuyor. Seçilen Öğrencilere profesyonel hayata başlamadan Pratikte iş hayatında nasıl varolacaklarıyla ilgili deneyimler kazandırma fırsatı veriyor.

Bilimin ve yeniliğin takipçisi… Teknolojinin takipçisi olan ihealth; Değerli Eczacılarımızın ihtiyaçlarını gözönünde bulundurarak hiç durmadan gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Dijital Ekosistem olarak tanımlanan Healthport sistemi ile Eczacılarını yeni bir dünyaya davet ediyor.