Kariyer Başvuru Formu

CV
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan Aydınlatma Metnini okuduysanız lütfen soldaki kutucuğu işaretleyiniz.

KARİYER

iHealth olarak bizim için başarının ilk anahtarı “insan”dır. iHealth’in sahip olduğu insan kaynağının, vizyon ve stratejilerini gerçekleştirebilecek nitelikte bireylerden oluşturulması, onların motivasyonunun sağlanması, geliştirilmesi, kısacası etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğine inanıyoruz.

İnsan Kaynakları Politikamız

Doğru pozisyona doğru adayları konumlandırabilmek, çalışanlarımıza yüksek motivasyon sağlamak, güçlü iletişim ortamı yaratmak, düzenli eğitimlerle çalışanlarımızın yetkinlikleri geliştirmek, sürekli başarıyı hedeflemek ve başarıları ödüllendirmek üzerine kuruludur.

iHealth İnsan Kaynakları olarak misyonumuz; şirket kültürümüze uyum sağlayacak, sürekli gelişime, öğrenmeye, yeniliklere açık ve pozisyonun gerektirdiği niteliklere sahip insan gücünü iHealth Ailesi’ne kazandırmaktır.

Çalışanlarımızın başarısını ve motivasyonunu artırma, güçlü ve dinamik kurum kültürümüzü yaygınlaştırma, aynı zamanda etkin bir iletişim kanalı oluşturma vizyonu ile hareket ediyoruz.

iHealth’li Olmak

Aynı idealler ve hedeflerle ilerleyen, sınırlarını sonuna kadar zorlayan ve her türlü değişimin içinden başarı ile sıyrılan, şirketimizin sektördeki 20 yıllık tecrübesi ile Türkiye ilaç pazarında farklılaşan ve farklı işler yapmaya adanmış bir ekibin en güçlü parçası olmaktır.

İşe Alım Süreçleri

Organizasyonumuzdaki açık pozisyonlar için uygun yetkinlik ve tecrübeye sahip insan kaynağını iHealth Ailesi’ne kazandırmak için belli aralıklarla kariyer portalleri, danışmanlık şirketleri ve profesyonel network siteleri aracılığı ile ilanlarımız yayınlanmaktadır. Doğru pozisyona doğru adayları yerleştirebilmek için İnsan Kaynakları ekibimiz titizlikle çalışır ve tüm bu değerlendirmeler sonunda uygun bulunan adaylarımıza iş teklifi yapılır.

 

iHealth’de Gelişim

Şirketimizde her seviyedeki pozisyon için; performans analizi, yönetici görüşü ve yetkinliğe dayalı değerlendirme süreçleri uygulanır. Çeşitli liderlik pozisyonları için uygun bulunan potansiyel çalışanlarımız yakından takip edilerek ileride görev almaları planlanan pozisyonlar için hazırlanır.

 

Management Trainee Program

iHealth’de geleceğin liderlerini yetiştirmek üzere dizayn edilmiş olan Management Trainee programı uygulanmaktadır. Üniversiteden yeni mezun olan veya en fazla 1 yıllık deneyim kazanmış olan, 26 yaşını aşmamış adaylar şirketimizin MT programlarına kabul edilmektedir. Pazarlama veya Finans alanında açılan MT programına kabul edilen adaylar, 1 yıl boyunca sahada ve merkez ofiste konularında deneyimli ekibimiz koçluğunda eğitimler alır ve geleceğin liderleri olarak yeni pozisyonlarına hazırlanırlar.

Şirketimizce açılan MT pozisyonları belli aralıklarla, gazete ilanları, kariyer portalleri, danışmanlık şirketleri ve profesyonel network siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır.

 

Oryantasyon

iHealth Ailesi’ne katılan her çalışanımız için ilk olarak İşe Alıştırma Eğitimi planlanmaktadır.

Güçlü kurum kültürümüzü, ürünlerimizi ve müşterilerimizi tanımak, pozisyonun gereklerine uygun teknik donanıma sahip olunması üzerine kurulu İşe Alıştırma Eğitimi programında ailemize yeni katılan her çalışanımızın şirketimize ve görevine hızlı adaptasyonu sağlanır.

Saha ekibimizde görev alacak olan tüm çalışanlarımız koçluk sistemi, işbaşı eğitimleri ile bulunduğu pozisyonun ve bölgenin gereklerine uygun mesleki eğitimlerine devam eder.

iHealth Bültenimiz